Dom w Toszku gotowy!!

Dom w Toszku już gotowy! Kolejni właściciele zamieszkają w swoim  SUPERDOMU! 🙂

Spoinowanie elewacji

W Toszku rozpoczynamy spoinowanie elewacji przed tynkowaniem. Mamy dla Was również zdjęcia, które pokazują jak SUPERPŁYTA prezentuje się wewnątrz domu.

Ocieplenie

Mamy dla Was kilka zdjęć prosto z budowy w Toszku!Tym razem uwieczniliśmy na fotkach docieplanie ścian otwarto komorową SUPERPIANĄ PUR.

Montaż instalacji

Ostatnio na zdjęciach z Toszka pokazaliśmy Wam wstawianie okien, dziś mamy dla Was krótką fotorelację z montażu instalacji wod-kan i odkurzacza centralnego.

Okna wstawione!!

Prace w Toszku idą niezwykle sprawnie! Wstawiliśmy już okna trzyszybowe, które przez swój niski współczynnik przenikania ciepła, wpływają na ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ domu! 

Instalacja elektryczna

W Toszku przygotowujemy podłoże pod pokrycie dachowe, a konkretniej kanadyjskie gonty bitumiczne. Montujemy również instalację elektryczną.

Dalszy ciąg prac nad dachem

Mamy dla Was kolejną, krótką fotorelację z miejsca budowy w Toszku. Trwa przygotowanie dachu pod montaż gontów.

Wiązary dachowe gotowe

W Toszku trwa montaż SUPERPŁYTY. Wiązary dachowe już na miejscu. Nim się obejrzymy, właściciele już będą mieszkać w swoim SUPERDOMU! 

Praca wre..

Ekipa SUPERDOMU nie próżnuje:) W Toszku trwa impregnacja konstrukcji oraz rozpoczęte zostało płytowanie i montaż folii paroprzepuszczalnej.

Konstrukcja domu

Trwa budowa SUPERDOMU w Toszku! Stawiamy szkielet drewniany!

Zaczynamy budowe w Toszku

I… rozpoczynamy budowę w Toszku! Na start – montaż podwalin pod konstrukcję. Na placu budowy już drewno KVH i SUPERPŁYTA! Ojjj będzie się działo! 

Chodzi Ci po głowie budowa domu?
Zbudujesz go z nami!