TOSZEK

Dom w Toszku już gotowy!    Kolejni właściciele zamieszkają w swoim  SUPERDOMU! :)

 

W Toszku rozpoczynamy spoinowanie elewacji przed tynkowaniem Mamy dla Was również zdjęcia, które pokazują jak SUPERPŁYTA prezentuje się wewnątrz domu

Mamy dla Was kilka zdjęć prosto z budowy w Toszku!Tym razem uwieczniliśmy na fotkach docieplanie ścian otwarto komorową SUPERPIANĄ PUR

Ostatnio na zdjęciach z Toszka pokazaliśmy Wam wstawianie okien, dziś mamy dla Was krótką fotorelację z montażu instalacji wod-kan i odkurzacza centralnego

Prace w Toszku idą niezwykle sprawnie! Wstawiliśmy już okna trzyszybowe, które przez swój niski współczynnik przenikania ciepła, wpływają na ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ domu!

W Toszku przygotowujemy podłoże pod pokrycie dachowe, a konkretniej kanadyjskie gonty bitumiczne Montujemy również instalację elektryczną.

Mamy dla Was kolejną, krótką fotorelację z miejsca budowy w Toszku Trwa przygotowanie dachu pod montaż gontów

W Toszku trwa montaż SUPERPŁYTY. Wiązary dachowe już na miejscu. Nim się obejrzymy, właściciele już będą mieszkać w swoim SUPERDOMU!

Ekipa SUPERDOMU nie próżnuje:) W Toszku trwa impregnacja konstrukcji oraz rozpoczęte zostało płytowanie i montaż folii paroprzepuszczalnej.

Trwa budowa SUPERDOMU w Toszku! Stawiamy szkielet drewniany!

I… rozpoczynamy budowę w Toszku! Na start – montaż podwalin pod konstrukcję Na placu budowy już drewno KVH i SUPERPŁYTA! Ojjj będzie się działo!