O NAS

NOWOCZESNE DOMY SZKIELETOWE I MUROWANE W TECHNOLOGII SUPERDOM

SUPERDOM to firma specjalizująca się w budowie domów szkieletowych (inaczej domy kanadyjskie). Wieloletnie doświadczenie w budowie domów pozwoliło nam opracować technologię drewnianą, która wyeliminowała mankamenty domów szkieletowych budowanych w ostatnich dziesiątkach lat. Zaowocowało to technologią szkieletową łączącą materiały z najwyżej półki, aby budowane przez nas domy szkieletowe spełniały wysokie standardy i zadowalały najbardziej wymagających inwestorów. Nasze domy w konstrukcji szkieletowej są ciepłe i bardzo energooszczędne. Szczegóły technologii szkieletowej znajdziesz tutaj: TECHNOLOGIA SZKIELETOWA.

TECHNOLOGIA SZKIELETOWA W PRAKTYCE

Domy szkieletowe nie zyskały w Polsce jeszcze takiej popularności jak technologia tradycyjna, ale zainteresowanie technologią drewnianą rośnie. Wybierając SUPERDOM do budowy swojego domu szkieletowego, można mieć pewność, że będą go budować doświadczone ekipy, dysponujące wiedzą na temat wymagającej technologii szkieletowej. Założyciele naszej firmy odwiedzili wiele krajów, gdzie budowane są głównie domy szkieletowe, żeby zdobyć wiedzę potrzebną do budowy domów zgodnie ze sztuką budowalną.

SUPERDOM jest znaną na Śląsku (i nie tylko) firmą budującą domy szkieletowe. Nasza pasja związana z domami szkieletowymi przekonuje wielu inwestorów do wyboru technologii drewnianej. Jako firma budujemy domy szkieletowe oraz tradycyjne murowane (więcej o tej technologii: TECHNOLOGIA MUROWANA), więc nasi klienci mogą wybrać rozwiązanie dostosowane do własnych preferencji. Jednak 95% z nich decyduje się na domy szkieletowe. Przekonuje ich jakoś materiałów, energooszczędność i nowoczesność technologii szkieletowej SUPERDOM.

Stosowana przez nas technologia domów szkieletowych jest przyjazna dla zdrowia, szczególnie polecana alergikom. Drewno wykorzystywane do konstrukcji domu jest martwe biologicznie i odporne na wszelkie gryzonie i szkodniki. Domy szkieletowe budowane są „na sucho”, więc nie grozi nam powstanie pleśni lub grzybów. Natomiast do prac wykończeniowych możemy się zabrać od razu po odebraniu budynku od wykonawcy.

PROJEKT DOMU SZKIELETOWEGO

Dostępność rozwiązań konstrukcyjnych do domów szkieletowych (kanadyjskich) pozwala inwestorom na wybór wymarzonego projektu. W domach szkieletowych tak samo jak w innych technologiach, możemy projektować funkcjonalne wnętrza i otwarte przestrzenie. Jest to ważna cecha naszej technologii domów szkieletowych, ponieważ inwestorzy cenią sobie oferty dostosowane do ich potrzeb oraz możliwość przygotowania projektu indywidulanego.

STANY WYKOŃCZENIA DOMÓW SZKIELETOWYCH

Dla inwestorów, którzy chcą włożyć więcej swojego czasu w wykończenie swojego domu szkieletowego mam niższe stany wykończenia. Oferujemy wykonanie samego szkieletu drewnianego albo szkieletu z pokryciem dachowym. Dla tych co chcą więcej prac zlecić nam, wykańczamy dom z zewnątrz „pod klucz”, a w środku pozostają do wykonania prace wykończeniowe i instalacje. Wybór technologii drewnianej szkieletowej pozwala znacząco skrócić czas trwania budowy, zapewniając wysoką jakość wykonania i niezmienność parametrów w czasie eksploatacji.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów nie tylko na etapie budowy, ale przede wszystkim w trakcie eksploatacji domu szkieletowego. Satysfakcję użytkowników naszych domów zapewnia nam dokładność wykonania każdego etapu budowy domu szkieletowego, dzięki wykwalifikowanym pracownikom. Zadowolenie naszych klientów gwarantują nam również niskie rachunki za ogrzewanie bez względu na wybraną technologię ogrzewania domu.

Przeczytaj również: Czym można ogrzewać domy szkieletowe?

WSPARCIE PRZY BUDOWIE DOMU SZKIELETOWEGO

Domy szkieletowe to bardzo dobre rozwiązanie niemalże dla każdego inwestora planującego budowę domu. Z pomocą naszej firmy przejdziesz gładko przez każdy etap budowy, a my będziemy służyć pomocą i radą w każdej kwestii. Również przy wyborze domu murowanego pomożemy na każdym etapie prac.

 

Chcesz wybudować swój DOM MARZEŃ? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Dział Sprzedaży:

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!

Marcelina    +48 570 341 991

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI