Technologia Ytong Energo Ultra+

Zewnętrzne ściany domu z bloczków Ytong Energo Ultra +

Ytong EnergoUltra+ to najcieplejszy materiał do wznoszenia energooszczędnych domów. Ściany zbudowane z bloczków Ytong EnergoUltra+ są nie tylko ciepłe i zdrowe, ale i oddychające. Do produkcji bloczków wykorzystuje się wyłącznie naturalne surowce: piasek, wapno i wodę.

Ściana o grubości 48 cm to gwarancja ciepła i eneragooszczędności Twojego domu.

Dzięki nowoczesnej, ciepłej i solidnej technologii murowania ścian oszczędzamy Twój czas i pieniądze!

W przypadku ścian dwuwarstwowych ocieplenie ściany to dodatkowy koszt. W przypadku ściany jednowarstwowej nie ma go, bo warstwa ocieplenia po prostu nie jest potrzebna. Wybierając ścianę jednowarstwową, oszczędzasz na bardzo kosztownym wykonawstwie.

Skrócenie czasu budowy ze względu na brak konieczności dodatkowego ocieplania budynku.

Budowa ściany jednowarstwowej w technologii Ytong EnergoUltra+ to także oszczędność czasu. Czas murowania jest przynajmniej o połowę krótszy niż w przypadku ściany dwuwarstwowej. Nie są potrzebne dodatkowe, bardzo czasochłonne prace dociepleniowe.

Krótszy czas budowy to szybsze zakończenie całej inwestycji i mniejsze koszty. To dlatego nasza oferta jest tak atrakcyjna!

Ściana jednowarstwowa Ytong EnergoUltra+ ma najmniejszą grubość ze wszystkich przegród w technologii murowanej!

Zobacz, jaka ściana jednowarstwowa spełni nowe Warunki Techniczne 2021

Poznaj Ytong Energo Ultra+

Zobacz, jaka ściana jednowarstwowa spełni nowe Warunki Techniczne 2021

Poznaj Ytong Energo Ultra+

SUPERDOM w technologii Ytong to domy:

Solidne

Twój dom zostanie wybudowany z najlepszych materiałów jakimi dysponujemy. Jego ściany będą solidne i mocne. Nasze biuro architektoniczne dba o to żebyś czuł się w swoim domu bezpieczny.

Energooszczędne

Oryginalny Ytong EnergoUltra+ o grubości aż 48 cm zapewni Ci niesamowicie energooszczędny dom na miarę XXI wieku, spełniający wszystkie normy i standardy nowoczesnego, ciepłego budownictwa.

Szybko powstają

Doświadczona kadra pracowników, która jest odpowiedzialna za budowę Twojego domu to gwarancja szybkiego czasu jego powstawania.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Marcelina

+48 570 341 991

Marzysz o ciepłym, energooszczędnym DOMU?

Spełnimy Twoje marzenia!

FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY