Projekty domów

Wybudujemy dla Ciebie każdy dom! Wolisz projekt z płaskim dachem czy dwuspadowym, a może dom z poddaszem użytkowym lub jednak parterowy z dachem kopertowym? Wybierz interesujący Cię projekt, wyślij do nas jego nazwę lub link do projektu, a dowiesz się jaki będzie koszt budowy.

Bezpłatna adaptacja gotowego projektu

Wiemy, jak ważne jest dopasowanie domu do Twoich potrzeb i wymagań, dlatego nasi architekci bezpłatnie wprowadzą wszystkie potrzebne zmiany do wybranego projektu.

Gotowe wyceny

Chcesz już teraz poznać przykładowe koszty budowy domu? Wybierz interesujący Cię projekt i pobierz wycenę.

Przykładowe wyceny do pobrania

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji z gotową wyceną do pobrania. Jeśli podoba Ci się któryś z tych domów, wybierz projekt poniżej i kliknij pobierz wycenę, a otrzymasz na maila darmową wycenę w trzech naszych technologiach. A jeśli znalazłeś już dom, który Ci się podoba i chcesz się dowiedzieć jaki będzie koszt budowy, wyślij do nas jego nazwę lub link poprzez formularz bezpłatnej wyceny.

Szukasz czegoś innego?

Wyceń dowolny projekt.

Chodzi Ci po głowie budowa domu?
Zbudujesz go z nami!

Szukasz idealnego projektu?

Skorzystaj z projektów naszego partnera extradom, wybierz projekt o którym marzysz i prześlij do nas zapytanie o koszt budowy podając nazwę wybranego projektu.

Nie widzisz projektów? Odśwież stronę.

Chodzi Ci po głowie budowa domu?
Zbudujesz go z nami!

Powyżej przedstawiamy przykładowe projekty domów, pochodzące od biura projektowego EXTRADOM, które możemy dla Państwa wybudować. Nie nakładamy ograniczeń dotyczących wyboru projektu domu, jeśli żaden z poniższych projektów nie będzie spełniał Państwa oczekiwań, zapraszamy do przejrzenia innych stron internetowych zawierających projekty domów np.

i wiele innych. Projekt może być przeznaczony do budowy w technologii tradycyjnej – nie stanowi to dla nas przeszkody, ponieważ jesteśmy w stanie zaadaptować do naszej technologii niemalże każdą koncepcję. Projekt, na podstawie, którego chcieliby Państwo wybudować dom zostaje wykonany przez nas jeszcze raz, aby dostosować go do technologii szkieletowej, dlatego nie ma potrzeby zakupu projektu na zewnętrznej stronie. Na zasadzie obowiązującej promocji, wykonanie takiego projektu domu klient otrzymuje gratis!

Jeśli nie zdecydowali się Państwo jeszcze na konkretny projekt domu, zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub poprzez czat czy poprzez Messenger na Facebooku. Na podstawie Państwa wytycznych dotyczących metrażu, rodzaju bryły, ilości kondygnacji i innych, pomożemy wybrać projekt domu najbardziej trafiający w Państwa gusta.

Projekty wyceniamy na podstawie indywidualnych zgłoszeń dokonanych poprzez formularz na stronie głównej lub w zakładce DARMOWA WYCENA. Wycena zostaje przesłana na podany w formularzu adres e-mail do 3 dni roboczych. Wycena jest darmowa i niezobowiązująca.

Ewentualne zmiany w projekcie i inne szczegóły omawiane są na spotkaniu z technologiem i architektem. Na spotkanie można się umówić dzwoniąc pod numer +48 570 341 991.

Chcesz wybudować swój DOM MARZEŃ? Skontaktuj się z nami!

Małgorzata

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Zadzwoń lub napisz do nas