W związku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. będą pani/Panu przysługiwały określone prawa związane z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez MGO POLSKA S.C. ul. Żorska 281 44-251 Rybnik:

Jednocześnie na podstawie art. 13 Rozporządzenia 2016/679 informujemy, iż od dnia 25 maja 2018 r. aktualne będę poniższe informacje i zasady związane z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez MGO POLSKA S.C. :

1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MGO POLSKA S.C. z siedzibą w Rybniku ul. Żorska 281.
2.    Pani/Pana dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane:
a.)    W celu przygotowania, wysłania oraz kontaktu w sprawie oferty,
b.)    W celach informacyjnych na temat eventów firmowych, promocji oraz zmian oferty. 
3.    Pani/Pana dane osobowe zostały pozyskane z wypełnionego formularza.
4.    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres wymagany do uwzględnienia gwarancji na budowę domu. Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa, w tym przepisami o rachunkowości.
5.    Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem.
6.    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Można zgłosić żądnie poprzez kontakt telefoniczny 570 341 991 lub mailowy office@superdom.pl .
7.    Podanie oraz przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu jest wymagane w celu przygotowania oferty.