Budowa domu Wodzisław Śląski

Planujesz budowę domu w Wodzisławiu Śląskim, to świetnie trafiłeś, ponieważ my budujemy domy również w Wodzisławiu! SUPERDOM wybuduje dla Ciebie dom, który jest nowoczesny, ciepły i trwały, dlatego że używamy najlepszej technologii jaką dysponujemy. Budowa Twojego domu to dla nas wielkie wyróżnienie. Za okazane zaufanie traktujemy budowę Twojego domu tak, jak byśmy budowali go dla siebie!

Technologie budowy domu w Wodzisławiu Śląskim

Zarówno w Wodzisławiu jak i każdym innym mieście budujemy domy w technologii murowanej jak i szkieletowej. Wybór zawsze należy do Ciebie. Technologia murowana to ściany, które stawiamy z bloczków ceramicznych a do budowy domów szkieletowych używamy najlepszego drewna KVH. Nie zdecydowałeś jeszcze w jakiej technologii chcesz budować?

Zadzwoń do nas, chętnie Ci doradzimy: Marcelina Palenga   +48 570 341 991

Wolisz dostać wycenę na swój adres email? Prześlij nam link do projektu korzystając z formularza, odeślemy Ci gotową propozycję budowy Twojego domu – wycena jest zupełnie darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje!

DARMOWA WYCENA

Domy wybudowane w Wodzisławiu Śląskim

Poniżej zobaczyć zdjęcia jednego z domów wybudowanych w Wodzisławiu przez SUPERDOM.

W Wodzisławiu Śląskim dom już gotowy!

A w Wodzisławiu okna, parapety i drzwi wstawione Niedługo tynkowanie!

Wow! W Wodzisławiu Śląskim siatka w kleju – wykonana , dach – gotowy , komin – jest ! Zaczynamy instalacje!!

Fundament w Wodzisławiu Śląskim gotowy! Lada dzień ruszamy z konstrukcją!

Rozpoczęła się budowa w Wodzisławiu Śląskim! Prezentujemy etap wylewania fundamentów, a już wkrótce będziemy startować ze szkieletem drewnianym!