PROJEKTY DOMÓW

Powyżej przedstawiamy przykładowe projekty domów, pochodzące od biura projektowego EXTRADOM, które możemy dla Państwa wybudować. Nie nakładamy ograniczeń dotyczących wyboru projektu, jeśli żaden z poniższych projektów nie będzie spełniał Państwa oczekiwań, zapraszamy do przejrzenia innych stron internetowych zawierających projekty domów np.

i wiele innych. Projekt może być przeznaczony do budowy w technologii tradycyjnej – nie stanowi to dla nas przeszkody, ponieważ jesteśmy w stanie zaadaptować do naszej technologii niemalże każdą koncepcję. Projekt, na podstawie, którego chcieliby Państwo wybudować dom zostaje wykonany przez nas jeszcze raz, aby dostosować go do technologii szkieletowej, dlatego nie ma potrzeby zakupu projektu na zewnętrznej stronie. Na zasadzie obowiązującej promocji, wykonanie takiego projektu klient otrzymuje gratis!

Jeśli nie zdecydowali się Państwo jeszcze na konkretny projekt, zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub poprzez czat czy poprzez Messenger na Facebooku. Na podstawie Państwa wytycznych dotyczących metrażu, rodzaju bryły, ilości kondygnacji i innych, pomożemy wybrać projekt najbardziej trafiający w Państwa gusta.

Projekty wyceniamy na podstawie indywidualnych zgłoszeń dokonanych poprzez formularz na stronie głównej lub w zakładce DARMOWA WYCENA. Wycena zostaje przesłana na podany w formularzu adres e-mail do 3 dni roboczych. Wycena jest darmowa i niezobowiązująca.

Ewentualne zmiany w projekcie i inne szczegóły omawiane są na spotkaniu z technologiem i architektem. Na spotkanie można się umówić dzwoniąc pod numer +48 570 341 991.