Zabezpieczasz swój kapitał

Grunt jest wieczny, a odpowiednio zarządzana nieruchomość potrafi służyć przez dziesiątki, a nawet setki lat. Obracanie środkami na giełdzie czy korzystanie z usług bankowych, to wirtualne psiadanie pieniędzy – cyfry wyświetlające się na ekranie. Nikt nie zagwarantuje, że te pieniądze nie zostaną utracone. W takiej sytuacji giełdowej, paradoksalnie: im więcej posiadamy, tym gorzej dla nas.

Inwestujesz na użytek własny

Nieruchomość, z której sami korzystamy to kolejna zaleta inwestycji. Możemy ją też wynająć na czas określony bądź traktować jako zabezpieczenie rodziny. Tak więc nieruchomość może być tylko zyskiem!

Ochraniasz kapitał przed inflacją

Jeżeli dobrze zarządzasz swoją nieruchomością, jej wartość może w znacznym stopniu wzrosnąć. Nieruchomość stoi na gruncie, który ma swoją wartość. Ziemi nie przybywa, zatem nieruchomości są rewelacyjną inwestycją.

Masz bezpośredni wpływ na inwestycję

Nasi projektanci, architekci i konsultanci pomogą Ci wybrać działkę i projekt do zrealizowania Twojej inwestycji, ale co najważniejsze – masz nad nią pełną kontrolę, ponieważ końcowy wybór miejsca, projektu i czasu budowy należy do Ciebie!

 

 

Zainwestujmy wspólnie

Zapraszamy do współpracy